zeleni kačket na kontaktu ’24. godine
Zeleni kačket obišao je Kontakt konferenciju i proveo se svetski uz najluđe nastupe ove godine.
U petak smo se u Elektropioniru izmajali sa niškom Bohemijom (ili Boprirodom?). Dotakli smo se Tolkina, Novembra i juga, dobili malo detalja o novom albumu i možda najavili jednu svirku!😶🌫️
Hali Gali smo otvorili nastupom i razgovorom sa našim Čuvarima stvarima posle ludačkog nastupa u Dragstoru i dva „ulaženja u sistem“ iz kog nismo izašli do kraja epizode!❤️🔥
Nakon toga, sa Peletom iz Cactus Fields, našim rezident gostom, pričali smo o tome zašto nijedan instrument nije slomljen na bini. Na kraju su nam Đera i Nikola, šef i bubnjar Gazorpazorpa, otkrili novo ime benda i predstojećeg albuma, ali i još neke detalje o tom njihovom prvencu koji jedva čekamo!