zk podetiketa #2: mcclure & company
Nova epizoda iz polupostojećeg serijala pod nazivom „Zeleni kačket podetiketa“! Ovoga puta družimo se sa Milicom McClure i njenim bendom. ♥ Ova epizoda traje sat i 45 minuta. Kako? Bilo je tu dosta beskompromisne muzike koja je morala da bude ubačena, a koju su odabrale Mara (bubanj), Marina (gitara), Lana (bas) i Milica (naša princeza, vokal, klavir). Milica i ekipa su do sada nastupale na Prepad festivalu, u Filološkoj gimnaziji, u AKC Obali i u KC Gradu. Njihovo osvajanje sveta se nastavlja 2. januara 2025. (nema vremena za gubljenje) na Superval festivalu u Zagrebu (hvala, Lonče!). Jedini objavljeni singl je „Peace“, a ona pesma koji smo svi ekstremno brzo zavoleli, „Sam si to sebi uradio“, biće snimljena uskoro (u ovoj epizodi čućete demo verziju). Na kraju epizode vas čeka Kira Najtli, a u sredini pametne, kreativne i na momente sramežljive devojke.