ReMaG / svakog drugog utorka od 20:00 do 22:00
ReMaG emisija započela je kao podcast dvojice entuzijasta, Momira i Alexa, na misiji da isprave nepravdu, odnosno da odaju adekvatno priznanje časopisu koji je bio prvi od svoje vrste na našim prostorima. U programu istražujemo sećanja generacija koje su odrastale 1990-ih i ranih 2000-ih, listajući stara izdanja časopisa „The GaMeR“. Razgovaramo o svemu što ima (a i o mnogo tome što nema) veze sa razvojem video-igara, nostalgiji, značaju foruma i online zajednica. Govorićemo i o popularnim filmovima i muzici iz tog doba koja je oblikovala živote osvrćući se na lična iskustva i nostalgiju vezanu za PC i konzolni gejming.
Inače, ovde su svi naši linkovi, kao i link ka Internet Archive-u, pa to može biti korisno za međusobno tagovanje: